alzheimer-sklep - wsparcie dla opiekunów osób z otępieniem

Zamknięcie Alzheimer-sklep – trwa wyprzedaż

Na początku 2022 r. ogłosiłam, że niestety jestem zmuszona zamknąć sklep wspierający opiekunów osób dotkniętych alzheimerem i seniorów, którzy chcą uniknąć tej choroby. Nadal dostępnych jest kilkanaście produktów, na wiele z nich obowiązuje promocja, a wysyłka jest bezpłatna. Zapraszam do skorzystania z ostatniej okazji!

Zamknięcie Alzheimer-sklepu było dla mnie bardzo trudną decyzją. Trzy lata temu zdecydowałam się poszerzyć bloga o sklep, w którym głównie opiekunowie osób z demencją znajdą materiały pomocne w codziennej opiece, a szczególnie w aktywizacji. Bardzo wspierał mnie mąż Marek – wspólnie rozwijaliśmy sklep, dobieraliśmy produkty w oparciu o opinie i doświadczenia opiekunów, tworzyliśmy dokładce opisy, pakowaliśmy paczki i dbaliśmy o najwyższą jakość obsługi.


Uwaga: Sklep zakończył swoją działalność 30 listopada 2022 r.


W Alzheimer-sklep trwa wielka wyprzedaż

Zamknięcie Alzheimer-sklep

“Cyferki” i sprawy osobiste sprawiły, że dalsze prowadzenie sklepu przestało być możliwe. Jestem jednak bardzo dumna z tego, że pomogliśmy kilku tysiącom opiekunów i chorych, nie tylko wysyłając im sprawdzone pomoce, lecz także udzielając pomocy telefonicznie i mailowo. Wiele też się nauczyliśmy – o chorobie, o sytuacji polskich rodzin, o własnym e-commerce i prowadzeniu e-biznesu.

Książka dla opiekunów

Co dalej? Gdy publikuję ten wpis, jestem w trakcie pisania książki, która zbiera kilkadziesiąt pomysłów na aktywizację osób z otępieniem oraz seniorów. Zawiera także porady, gdzie, jak i kiedy aktywizować bliskich w warunkach domowych. To zbiór wiedzy i doświadczeń, jakie zdobyłam przez ponad 10 lat swojej działalności i kontaktu z polskimi opiekunami oraz seniorami. Wkrótce książka będzie dostępna, o czym dam znać w osobnym wpisie 🙂

Wyprzedaż i darmowa dostawa

Tymczasem zapraszam do zajrzenia do Alzheimer-sklepu, ponieważ mamy jeszcze sporo produktów! Są one zebrane w jednym dziale, więc nie musisz ich szukać w całym sklepie. Wiele z nich objętych jest promocją i obowiązuje darmowa dostawa (do wyboru paczkomat, kurier lub wysyłka za pobraniem). Zajrzyj tutaj, aby skorzystać jeszcze z oferty! To okazja do kupienia w jednym miejscu kilka sprawdzonych pomocy.

Jeśli chcesz się najpierw poradzić, napisz do mnie: agata.bial@gmail.com

Pewnie również to chętnie przeczytasz:

Książki i poradniki na temat choroby Alzheimera dla opiekunów rodzinnych

Poradniki na temat choroby Alzheimera

Zaproszenie na konferencję “Pokochać osobę z demencją”

Światowy Miesiąc i Dzień Choroby Alzheimera 2023

Światowy Miesiąc i Dzień Choroby Alzheimera 2023

Relacja z konferencji “Nowoczesne podejście do leczenia i opieki nad osobą żyjącą z demencją w Polsce”